Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gry MLP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Orbit

Orbit

Guma do żucia

• Człowiek
  • 325 postów
Czy ktoś wie czy istnieją jakieś gry o MLP poza Legends of Equestria?(wiem ale pytanie:P ale się nie orientuje w temacie
:sad:

CiemnoCzarny

CiemnoCzarny

The Cunt from Northern Rim

• FOLowiec
  • 401 postów
  • Mój stan
  • DeviantArt:
  • MiejscowośćKraków
Po pierwsze My little Pony: Fighting is Magic... Nienawidzę bijatyk, ale ta gra jest zbyt epicka by w nią nie grać, robię to tylko kiedy mam kogoś do multiplayer, po prostu jakość, animacje, muzyka, pasja twórców oraz wszystko inne, sprawiają, że ta gra jest zrobiona na najwyższym poziomie :D Gra na razie nie została wypuszczona, (dopiero gdy skończą 6 grywalnych postaci ją wypuszczą, oczywiście następne też będą, ale to już będzie forma patchów), jednak można już skorzystać z wycieku, który zawiera 4 grywalne postacie (Mane 6 bez pegazów). Tu znajdziesz jeszcze wszystkie comba do podanej wyżej wersji gry, które są stosunkowo trudne do wykonania

Mimo, iż Fighting is Magic, to największy dotąd projekt gry opartej na MLP (większy nawet niż, Legends of Equestria, biorąc oczywiście pod uwagę jakość wykonania), to na oficjalnej stronie gier z kucykami Equestria Gaming znajdziesz wszystkie gry z fandomu
Dołączona grafikaDołączona grafika

Infernum

Infernum

Wielki Mistrz Zakonu Klanu Oddziału Magów.

• Moderator
  • 299 postów
  • Mój stan
Polecam odpowiednio zmodowane Team Fortress 2 czyli Pony Fortress. Jednak żeby takię coś zmodować trzeba być w tym lekko obeznanym (mam na myśli jakiekolwiek modowanie) Jak jesteś obeznany to tu jest strona z modami http://www.mlptf2mods.com/home Jak nie ale chciałbyś zagrać to napisz do mnie na pw a ja cię poinstruuję jak zainstalować mody którę sobie wybierzesz.

Raven_gif.gif1383949907_by_Infernum_500.jpg?138394990

Orbit

Orbit

Guma do żucia

• Człowiek
  • 325 postów
Jutro jak będzie po lekcjach to odpisze(jestem na komie:/) OK więc jestem na kompie i: TF2 wole nie modować poczekam na jakieś giery o MLP(wiem ale dużo napisałęm:P)

Dzihad4ever

Dzihad4ever

Ebola-chan

• Moderator
  • 562 postów
  • Mój stan
Ogółem z TF 2 to różnie, raz miałem zmodowane to było ok, ale jak po formacie zainstalowałem TFa i totalnie wszystkiego nawaliłem włącznie z głosami kucyków to miałem crashe, może po prostu za dużo wszystkiego naraz dałem. A tak z gier to mam Pony Portrait Pack do Killing Floor.

XVCklkJ.jpg711605__safe_rarity_meme_image+macro_edi

Baba Jaguś

Baba Jaguś

Bardzo brzydka wiedźma

• FOLowiec
  • 2061 postów
  • Mój stan
  • DeviantArt:
Ja tam czekam na "Equestria Tales" made by Bypheros, jest to gra robiona przez polaka, ale coś mało się o niej słyszy ostatnio, oby nie przerwał produkcji :/
Spoiler

"Maszyny zawsze miały duszę. Przypadkowe elementy kodu które połączyły się by wydać nieoczekiwane rozkazy. Dowolne rodniki mogą dać początek wolnej woli, kreatywności a nawet czemuś, co możemy nazwać duszą. Czemu roboty zostawione w ciemności szukają światła? Składowane w pustym miejscu szukają swojego towarzystwa, a ustawione w pustej przestrzeni grupują się, a nie stoją samotnie? Jak wytłumaczymy to zachowanie? Przypadkowe elementy kodu? A może coś więcej? Kiedy schemat percepcji staje się świadomością? Kiedy niezależny system zaczyna szukać prawdy? Kiedy symulacja osobowości staje się kawałkiem cierpiącej duszy"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników