Dex

FOLowiec
 • Zawartość

  655
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  132
529

3 obserwujących

O Dex

 • Tytuł
  Oficer Frontu Obrony Ludzkości
 • Urodziny 10/25/85

Informacje o Profilu

 • Płeć Mężczyzna/Ogier
 • Miejscowość Mała nadmorska wioska.
 • Hobby Radio.

Ostatnie wizyty

29585 wyświetleń profilu
 1. Dzień Dobry, Kontrola. 

  Dex.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. hoffner

   hoffner

   Ja od zawsze pozostaję neutralnym mediatorem, przez którego przetacza się większość sporów w fandomie wrocławski... Ludzie są warci przetrwania, jako jednostki, a nie masa, bo na niej widać tylko czarne plamy, a nie to co jest w nas dobre. Ogólnie jesteśmy za chciwym i za leniwym gatunkiem. Tu dochodzę do swojej teorii chciwości, tego że w każdym siedzi wilk zwany egoizmem którego trzeba nakarmić...

  3. Dex

   Dex

   Masz całkowitą rację. Doskonale znam swój gatunek. Ja zaczynałem tutaj i generalnie tutaj skończyłem. Nie siedzę w bro więc nie wiem co się dalej dzieję. Dziękuję, że uważasz pewną formę przetrwania ludzi. Wady mamy. Mają je też Bogowie. 

   Dex.

  4. hoffner

   hoffner

   Filozofia szarości zawsze na plus... Meh szkoda trochę zamykać ten rozdział... Raz na zawsze ale trzeba palić za sobą mosty. 

   Znajdź takie sesje jak Wojna FOL - POZ, Bunt i Ostanie starcie to 3 części nasze trylogii TCB,, która ma się ku końcowi i mam wrażenie że jest dłuższa od Pracy wspólnej. Niewiele już wątków zostało. Celestia pokona Crystal za jakiś czas... Zjawi się Discord i będzie najpewniej koniec... Dwie rasy rozejdą się z pomocą lustra.

 2. W związku z zakończeniem wojny /Ludzkość zwyciężyła/ i rozpętał się pokój, oznajmiam, że Equestria będzie płacić słone reparacje wojenne. Każdy POZowiec jest zobowiązany wyjść z ukrycia, złożyć eliksiry i poddać się rehumanizacji w posterunkach ziemskich władz okupacyjnych.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Dex

   Dex

   Koniec. Niebawem strona przestanie działać lub się zmieni. Broń może Pan zatrzymać. Zastanawiamy się nad tym co zrobić ze sponifikowanymi. Pracujemy nad tym i jest pomysł; Czy chce pan dołączyć do programu "Kucyk+" i nabyć kilku byłych gwardzistów królewskich lub POZowców do pracy na Pańskie gospodarstwo?

  3. Vic

   Vic

   press F to pay respect :/

  4. Mirage

   Mirage

   Myślę, że przyda się kotu parę kopyt do pracy na roli i pilnowania porządku w lesie. Biere