Gość Accurate

zapytajka Zapytaj POZ

25 postów w tym temacie

- Echem... Echem!! - odchrząknął człowiek, stojący na mównicy w wielkiej sali konferencyjnej. Z ciemnobrązowym kucykiem jednorożcem z ciemnozieloną grzywa i ogonem, który to stał u jego boku. Uważnie obserwując tłum i reporterów -  W tej sali nikomu nic nie grozi! - powiedział człowiek uspokajającym tonem i uśmiechnął się do kamery - Słyszałem, że Front Obrony Ludzkości prowadzi już swoją konferencje w sali obok. Zapewniam jednocześnie, że NIKT z tej sali nie wyjdzie na kopytach, oczywiście wbrew swojej woli, poza moim przyjacielem... - tu wskazał na jednorożca - Więc nie musicie się państwo obawiać. Proszę śmiało zadawać pytania. W końcu... Nie chcemy być gorsi od tych Ter... Od naszych przeciwników - poprawił się człowiek.

Edytowane przez Accu Memory

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zamierzacie przekonać ludzi do dobrowolnej zamiany w kucyka? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BuUU!!! BUUUuU! Plagiat! Plagiat! Zżynajo po FOLu!

Jak udowodnisz swoje zapewnienia co do zachowania rasy do końca konferencji? Skąd mam mieć pewność, że nie kłamczysz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co z kuycykami, które upierają się zostać na Ziemii? Planujecie zrobić jakiś rodzaj wsparcia? Może jakieś szkoły bo chyba na FOL nie wiem czy warto liczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedy przestaniecie dręczyć ludzi przymusową ponifikacją i weźmiecie się za obronę biur adaptacyjnych?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co zrobicie z ludźmi którzy jednak upierają się przy sztandarze swoich przekonań i pozostaną do końca wiernym suwerenem swojej planety?

Dex. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wy żyjecie? :gasp:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wy żyjecie? :gasp:

A od tak nie było jeszcze powodów aby umrzeć.

Dex.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja też chciałbym wiedzieć, czy nadal będziecie się trzymać założonego wcześniej postulatu i nie będziecie nikogo ponifikować w brew woli ? Bo widzicie, znajduje się tu dwóch głównych przywódców waszych "przeciwników" jak to ładnie ująłeś kolego.
Jak wcześniej głosiliśmy tak nadal mówimy, że my jako FOL ten jedyny prawdziwy nikogo nie zabijamy (bez powodu). Więc to wy pierwsi wypowiedzieliście nam wojnę. My jedynie chronimy ludzi przed wami i kucyki przed nami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

*psst, nie ujawniałbym rang*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znajduje się tu dwóch głównych przywódców

Hmm? Kto jest drugim "przywódcą"?

Dex.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogłem sobie tu wejść jak mi się żywnie podoba, kicia nie spotkała tu jakiejkolwiek kontroli czy przeszukań. Skąd takie zapewnienia odnośnie bezpieczeństwa? Skąd macie pewność, iż nie jestem w posiadaniu bomby, a z kolei skąd kicia ma mieć pewność, że wy faktycznie dotrzymacie słowa, odnośnie braku siłowej ponyfikacji? A co jeśli ktoś z gości by sponyfikował kogoś? Jakie konsekwencje prawne na was by spadły z powodu braku utrzymania zasad bezpieczeństwa i jak zapewnialibyście poszkodowanemu pomoc w odzyskaniu ludzkiego toku myślenia i jakości życia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak zapewnialibyście poszkodowanemu pomoc w odzyskaniu ludzkiego toku myślenia i jakości życia?

Nie zapewnili by.

Zabitego człowieka nie da się przywrócić do życia.

Dex. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak zapewnialibyście poszkodowanemu pomoc w odzyskaniu ludzkiego toku myślenia i jakości życia?

Nie zapewnili by.

Dex. 

Nie jest zabity, jest po prostu trochę inny. Oczywiście nie mówię, że powinniście kucami takimi się zajmować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zapewnili by.

Dex. 

Lepiej by było gdyby to Accu odpowiadał na pytania w swoim temacie. Folowcy do swojego tematu!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest zabity, jest po prostu trochę inny. 

Tochę inny? > :lyra2: Iście faktycznie inny człowiek X^]

Lepiej by było gdyby to Accu odpowiadał na pytania w swoim temacie. Folowcy do swojego tematu!

Zapewnił, że nikt nie wyjdzie z tej sali na kopytach. Potraktowałem to jako ciekawe zaproszenie. A bez nas było by nudno. No i też mam sporo pytań. Na jedno oczekuję. 

Dex.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Badanie wykazują, że to jest całkiem nowa istota. Jest jedynie taka różnica, że posiada wspomnienia człowieka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Badanie wykazują, że to jest całkiem nowa istota. Jest jedynie taka różnica, że posiada wspomnienia człowieka.

Tam badania....badania mogą się mylić. Nigdy nie wolno być czegoś na sto procent pewnym. Zawsze może być inaczej niż myślimy.... wiemy, że nic nie wiemy. Prawda? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Badania wykazuję, że obcy ma tylko, Tylko wspomnienia człowieka na którego bazie powstał. Wspomnienia to nie charakter, nie umysł, nie stan świadomości.

Dex.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rany, zaraz się okaże, że eliksir ponyfikacyjny to mit, ciała kucy rosną na drzewach i z pomocą magii przenosi się im wspomnienia ludzi żeby wykształciły duszę w oparciu o equestriański tryb życia. :gasp:
Raaany, wrzucćie na luz, to tylko poz. Czego się boicie? Wiśniówki? Co wy, polacy w końcu czy nie?

A tak na serio, kilka pytań :

1. Gdzie jest założyciel tematu i jedyny POZ'ytiwista tutaj na raz? HALO! Accu Memory! Masz nieodebrane wiadomości!
  2. Po drugie. Czy nie jest to pokazaniem zaniedbania przez POZ własnej konferencji, którą zwołali PO swojej konkurencji?
  3. Czy możemy spodziewać się takiej pomocy w przybraniu kopyt jak tempa odpowiedzi na nasze pytania?
  4. Czy POZ nadal funkcjonuje i jest aktywny?

That's all. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przewidujecie odszkodowania dla przymusowo sponifikowanych czy wolicie obciążać kosztami państwo Equestriańskie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[Założyciel tematu jest zajęty :( W sumie, pospieszyłem się z tym tematem. Na razie pracuje nad fikiem, więc czasu nie mam :( Odpowiem, ale nie w najbliższym czasie, sorry.]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[Założyciel tematu jest zajęty :( W sumie, pospieszyłem się z tym tematem. Na razie pracuje nad fikiem, więc czasu nie mam :( Odpowiem, ale nie w najbliższym czasie, sorry.]

Ej? Jak mam pisać bez oPOZycji? Też mam sporo rzeczy do roboty ale sam z sobą nie mogę się kłócić. 

Dex. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyznacz swojego zastępcę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wsadzam temat do kosza, bo jego autor go olał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.