dawcakrwi

Jaka jest wasza ulubiona postać w LOLu?

22 postów w tym temacie

Jak temacie kim lubicie najbardziej grać. W moim przypadku jest to Talon i Sion,nie potrafie wybrać,którego wole bardziej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz mnie wyśmiać, ale ja uwielbiam grać Heimerdingerem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim Main'em zawsze był Pantheon... właściwie to głównie dzięki niemu stoję gdzie stoję (preferuje taktykę pant/jungle)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lol mnie znudził po tygodniu. Grało się supcio Warwikiem, ale o jego gra mnie właśnie znudziła. 90%Dominionów wygranych, jednak z moim stylem gry na summoners rift się nie porywałem, bo zawsze z noobstwem byłem, które zamiast wspierać, to kula u nogi... (staty zwycięstw... Dominion 90%, SR z botami 100%, SR pvp 0%...)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Malzahar! Zaraz potem Riven, stara, dobra Ashe, Teemo i Vayne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lulu, Lulu, jeszcze raz Lulu <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lulu, Lulu, jeszcze raz Lulu <3

Miałem taką faze na 20-22 lvl :D

Niestety Lulu jest słaba jeśli chodzi o teamfighty to dużo zbytnio nie zdziała,a Sona i Nunu,np dobre ulti i wygrany teamfight

Teemo?Od uptade,który zabrał krwawe szpony madreda nie ma w ogole dmg'a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIeeee!!! Tylko nie Polska wersja!!! Błagam nie katuj mnie :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIeeee!!! Tylko nie Polska wersja!!! Błagam nie katuj mnie :/

Sam wole ang nazwy itemów ale tego jednego lepiej brzmi po polsku dla mnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja uwielbiam Kha'zixa potem Temmo potem Cho'gath potem Kog'maw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój Main to Draaaaaven :3, lubię też Olafa i Talona ( Bardzo lubię grać postaciami na Range, Support ) Lubię też zmieniać postacie np. AD na AP, na AD i tak dalej. . . Narazie zmieniłem :

Amumu AD

Annie AD

Elise AD

Gank Plank AP

Miss Fortune AP

Morgana AD

Rengar AP

Soraka AD

Trynda AP

Vi AP

Wiem . . . . Jestem Po[buy Some Apples]ny :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kocham wszystko czym można grać na midlane, ale najlepsi 4ever są Viktor, Ziggs, Kassadin i Zed.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulubione postacie to Nasus, Volibear, Mordekaiser i Tryndamere.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jax, Tryndamere , Hecarim - Moje ulubione postacie. Niestety w lola gram coraz rzadziej a co za tym idzie coraz gorzej :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to chyba mówi samo za siebie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=NmzLeDWk-nA to chyba mówi samo za siebie

Jak widzę jego poker face'a to aż mnie skręca xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od dawna nie grałem,ale trochę pamiętam Master,Trynda i Ashe,czyli typowa trójca n00ba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zed i ziggs :) Uwielbiam ich dmg i skill shoty :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja osobiście uwielbiam Diane na mid lane ,jak dla mnie jeden z najlepszych championów choć na early masz dość nieciekawą sytuacje choć możesz ładnie sobie farmić z q i obijać przeciwnika to po zdobyciu 6 lvl ,rozpi***alasz na combo każdego, po prostu nie wolno się zrażać tym że się mówi że to trudna postać , bo ma ogromny potencjał oraz Blitzcranka najlepszy support, tank i zabójca, on jest po prostu ekstra budujesz go total tank i do tego tri force i rozwalasz każdego  bo wywalają wszystkie skile na ciebie i ledwo zabierają ci 2/3 hp , a twój team ich w tym czasie zabija :happypinkie:

Ja osobiście lubie dwie pozycje mid i support ,na midzie lekki luz masz ,choć łatwo cie tam zgankować i sup, to jest taka relaksyjąca pozycja dostajesz kase za minionki zabite przez partnera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulubieńców miałem wielu.. Urgot [ jedyna postać, dla której grałbym w polską wersję "Kończ waść, wstydu oszczędź" ], Rumble [ ot taki fajny yordl ], Sona [ jeden z najlepszych supp'ów, świetne aury, masywne CC z ulti, piękne możliwości harrasu i dmg nie mały ], Lux [ to ulti co 20 sec odbierające ponad 1000 hp jest śmieszne ], Mordekaiser [ muszę w ogóle wyjaśniać? chodząca metalowa zmora ], Kennen [ taki wkurzający pikachu ], Kayle [sprzed remake'u :C ], Shaco [ te ucieczki były zabawne ]... już chyba pozapominałem reszty bo ta lista jakaś taka przykrótkawa.

Wy mi lepiej powiedzcie, czy LoL dalej się trzyma i czy sie w ogóle opłaca w to grać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli już gram to albo Morganą albo Treshem. Co prawda noobie i nie ogarniam tak bardzo itemów, ale mam jakiś dar co do otrzymywania obrażeń :) . Teraz próbuje masterować Tresha, a Morganą gram dla fanu i dlatego bo ją lubie. Ale coraz żadziej gram w lola (szkoła, rodzina etc.). Po jednym meczu gdzie przewyższałem mojego ADC o 15 kili już nie gram z randomami. Nigdy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim mainem jest Singed, czasami grywam też Panteonem i Malzaharem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto