TKScreamer

Organizacja Przetrwania Człowieczeństwa

346 postów w tym temacie

Organizacja Przetrwania Człowieczeństwa, czyli w skrócie - OPC

Organizacja Pro-ludzka, ale nie anty-kucza.

<OPIS: prace w toku... :wallbash:>

<=========================================>

Ideologia i cele:

- Zachowanie ludzkiej kultury w oparciu o Equestrię i jej prawa;

- Poprawa wizerunku człowieka i "dobrej" cześci jego kultury w Equstrii;

- Utworzenie autonomicznego regionu Equestrii (np. jak Crystal Empire) zamieszkanego przez konwertytów z poglądami OPC o własnych władzach, konstytucji i reszcie narodowej symboliki;

- Brak opinii w sprawie ponifikacji, zostawienie tej sprawy pod opinię każdego członka organizacji osobno;

- Możliwość wstąpienia do organizcji niezależnie w jakiej orgazacji się było;

- Uznanie władzy Księżniczek i ustroju w Equestrii o ile one zaaprobują pomysł;

- Brak odpowiedzialności za wszelkie konflikty, w tym zbrojne miedzy Equestrią a ludzkością;

- Zapobieganie przymusowej ponifikacji - ostrzeganie, ochrona, propaganda;

- Pasywność działań wojskowych - tylko obrona;

- Jeśli okaże się , że jest mozliwość kontrolowania bariery - wynegocjować lub sprawić by zatrzymać bądź cofnąć ją;

<=======================================>

logo OPC - http://i.imgur.com/lvSD6H5.png

Link do Doca z ficem o OPC - ...

<=======================================>

Członkowie:

- @Screaming Flame

- @Doctor Deadderth

- @Reg Bog

- @Myszka

- @Dex (obserwator FOL)

- @Vic (obserwator z OOW)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od razu mówie ,ze przepraszam za double post i double topic i prosze o przeniesienie starego do kosza... tutaj będą prowadzone dyskusje i wprowadzane nowe pomysły na rzecz OPC... i pierwsza organizacyjna myśle ,że jak już zostało temat napisany to mam skrystalizowany i zsyntezowany nasz statut i proponuje by kolorem grupy na forum byłby cyanowy... druga... przywódcy dla bloków militarnego dyplomatycznego i naukowego... głosowanie musimy przeprowadzic edit: jestem wkurzony bo pisałem to 2x bo za pierwszym razem mi zlagowało przegłądarke...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WOW! Naprawdę się napracowałeś! Jestem pod wrażeniem. Proszę też o dodanie do Bl. Propagandowego roli rekrutacyjnej nowych członków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dużo mi to zajeło bo robiłem 2x... tak to tylko z dwóch tematów skopiowałem co najważniejsze wprowadziłem poprawki i update... i dopisałem co brakowało...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Konkretnie i na temat :) Teraz przygotujmy się na mały szturm słowny ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow, tyle tego? Przeczytam i aktualizuję sobię wizję. Jeśli będę miał coś przeciwko to napiszę teraz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ureus dziwisz się? połaczyłem dwa tematy OPC... znaczy twój poprawiłem i uzupełniłem o założenia, które zmodyfikowałem... jeszcze późniejsze update'y musiałem dołożyć... troche wyszło... ale przynajmniej mamy kwintesencje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostęp został odcięty za uzgodnieniem większości pisarzy. Nie chcemy, by każdy widział postępy naszej pracy, pragniemy udostępnić go już w całości zakończony. @TKScreamer, jeśli chcesz możesz poprawić wpis o ficu. EDIT: Popraw jeszcze BambikPL na Bambik, bo on zmienił nick.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ Ale to była moja zemsta... Dzihad4evaa! wyglada lepiej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dexter'" data-cid="17306" data-time="1365867696">

Teraz przygotujmy się na mały szturm słowny ;)

Szturmu raczej nie będzie drogi Dexterze :) A jak już to w fiku podczas negocjacji naszego ( mojego ) układu z wami :)

Btw. Dostęp odcięty to fakt, ale sam uważam, że to dobry pomysł.

Btw2. ładne logo?? Uważam, że jest świetne i powinno być oficjalną okładką fika :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za poprawienie mojego nicku na liście :D, a do fica niestety dostęp jest zabroniony :/.

sorki za nick ale tak byłeś wpisany na liste ureusa a sam nie wiedziałem wreszcie jaki nick po blend miałeś a widziałem ze zmieniłeś...

@Doctor Deadderth link dałem dla tych co piszą... choć musze dopisać ze dostęp ograniczony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest już opcja dołączenia do OPC? Albo niech mi ktoś powie, jak to trzeba zrobić...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie rozumiem?... w każdym razie trzeba napisać do mnie to wpisze... (nawiasem mówiąć jesteś na liście @matalos) i... jak robimy głosowanie do przywódców bloków militarno wywiadowczy, naukowo gospodarczy i dyplomatyczny...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest nas za dużo... może kto chce do danego bloku ten napisze że chce i dlaczego on ma zostać przywódcą bloku. A jak nikt nie będzie miał przeciwskazań to zostaje przywódcą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

np. @ i @Doctor Deadderth chcieli do jednego bloku więc myśle że trzeba wybrać... a z tego co mówił @Doctor Deadderth to więcej osób niż są już kandydatami alo przywódcami niechcą nimi być...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z @ -em do Gospodarczo-Naukowego chcemy iść, ale on nie bardzo przejawia chęci do przywództwa. Może na razie zróbmy coś w stylu "opiekunów" danych Bloków, np. @Matalos jako opiekun Propagandy steruje jej przyszłością w powstającym ficu, ja z Dexterem mamy rozkimnę nad Gospodarczym i Wywiadowczym, pilnujemy, żeby dany oddział nie był prezentowany przez innych pisarzy w krzywym zwierciadle, lub by nie przypisywano mu obowiązków, które powinny podlegać po inny Blok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :) Ja teraz nie za bardzo się poczuwam do dowodzenia blokiem ponieważ nie czuje się osobą... powiedzmy odpowiedzialną. Zdecydowanie bym wolał pozostać (na razie) zwykłym "pracownikiem". Chętnie pomogę i tu mogę Was o to zapewnić. Ja zbyt krótko jestem w fandomie aby mieć pewne zdanie a moje analizy są zbyt... powolne. Oczywiście organizacja się rozwija (co widać w naszej pracy wspólnej) więc myślę, że wszystko nabiera ładnego kształtu. Myślę, że po ukończeniu pracy będzie wszystko wiadomo. Choć jeśli będziemy ją pisać nadgorliwym pośpiechu i aby tylko ją napisać to cóż... damy plamę. Jak z Doctorem Deadderth'em zrobimy porządek z blokiem G-N i W-M jak napisał to myślę, że już będzie wiadomo kto za co odpowiedzialny będzie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TKScreamer'" data-cid="17300" data-time="1365866903">

@Victoriatus (Obserwator-OOW)

To ja się zgłaszam do propagandy. Będę robił za pokazowego akwizytora. możecie mi zamykać drzwi przed nosem kiedy tylko w okolicy pojawi się osoba niegodna zaufania :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Victoriatus jako że nie chcesz być w OPC oficjalnie jako pełno prawny członek to i nie moge ci nic przydzielić ... zresztą dyplomacje ci bym walnął...

a tak ogólnie już takiego mindf**ka dostałem jak sie dowiedziałem ,że pomysł na OPC to niechący powieliłem pomysły 3 organizacji... nie znając tych pomysłów, sam na nie wpadając... choć niekóre organizacje nie są zbyt chlubne :P

ISHA - no to wiadomo... ideologia...

Cerberus - strukture się nie dawno dowiedziałem... i okazało się że jest identyczna do tej co wymyśliłem... jedyna poprawka to izolacja bloków... troche dla bezpieczeństwa się przyda... dla niewiedzących w skrócie duzym Cerberus to organizacja pokroju FOL tylko że w ME...

i największy w[Yay]... jaki miałem... kiedy na lekcji historii... "ta partia (organizacja) łączy dwie skrajne ideologie..." jaka to partia? - NSDAP >_<...

tia i widać mój zmieniający się humor... od organizacji bardziej podchodzącej pod POZ wyszło coś bardziej neutralnego albo pod FOL...

@ może ci sie nie podobać .. zreszt ą to tylko dla picu... nikt nie bierze na poważnie tych przywódctw bloków teraz... (btw ze mnie przywódca jak i baletnica - złe cechy charakteru) ale jesteś przywódca bloku wywiadowczego... a @Doctor Deadderth naukowego...

organizacyjna... jakieś pomysły na organizacje rozumiem są w docu z ficem? w każdym razie poczytam w srode... ale jedno mnie interesuje bo w tamtym nie uzgodnilismy... cyan np. kolor moze byc? lub inne propozycje...

ps: do jutra

:lunaplz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TKScreamer'" data-cid="17427" data-time="1366057593">

Victoriatus jako że nie chcesz być w OPC oficjalnie jako pełno prawny członek to i nie moge ci nic przydzielić ... zresztą dyplomacje ci bym walnął...

No przecież, że żartowałem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja się zgłaszam do propagandy. Będę robił za pokazowego akwizytora. możecie mi zamykać drzwi przed nosem kiedy tylko w okolicy pojawi się osoba niegodna zaufania :3

E tam, drzwi nikt nie bedzie zamykał :) Tylko będziesz musiał czasem przymusowo w ramach treningu "pobiegać" trzymając w tyle goniący tłum z innymi nieco poglądami ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dexter'" data-cid="17434" data-time="1366071023">

Tylko będziesz musiał czasem przymusowo w ramach treningu "pobiegać" trzymając w tyle goniący tłum z innymi nieco poglądami

Ale scream nie chce mnie w propagandzie ;_; Co ja mu pomogę jako dyplomata. Wrogów narobię?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś musi jakiesz szajsowate lsiążeczki z działu kultury rozdawać. ^.^ To jest prawdziwe główne zadanie dyplomatów, rozdawać je i dawać lizaki w gratisie. :F

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Główne zadanie Bloku D to negocjacja z Equestrią i innymi państwami i funkcja reprezentacyjna na arenie międzynarodowej. Dobrze mówię?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nalać pięćdziesiątke Doctor'owi bo dobrze mówi! :) (tylko nie eliksiru).

Victoriatus'" data-cid="17437" data-time="1366087370">

Ale scream nie chce mnie w propagandzie ;_; Co ja mu pomogę jako dyplomata. Wrogów narobię?

TKScreamer unika po prostu obsadzania na stanowiskach obserwatorów. Bo obserwator to obserwator. Chodzi o unikniecie mozliwych sytuacji z tak zwanym "immunitetem" obserwatora. Więc nalezysz do organizacji albo... obserwujesz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.