MaxyBlack

Rozdział VIII

44 postów w tym temacie

...Może udostępnijcie chociaż wersje do poprawki? bo ja już nawet bohaterów nie pamiętam .-.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[maxyblack mode ON]

nie

[maxyblack mode OFF]

Polecam poczytać od początku :P A jeśli chodzi o czekanie w nieskończoność na aktualizację fanfika, który ci się spodobał...

http://th03.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/288/7/a/i_know_that_feel_bro_by_rober_raik-d4cxn5a.png

Oczywiście to na górze to był żart nie mający na celu urażenie naszego koffanego admina. Pomyślałem, że na wszelki wypadek to napiszę. Brohoof Maxy /)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i jak idą prace nad poprawkami? Jesteście bliżej końca czy (jeszcze) początku rozdziału?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno oficjalnie na MLK mają wydać :) mam nadzieje, że sie uda...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i nie wydali na MLK ;_; Mam nadzieję że zdążą z rozdziałem na święta (nie Wielkanocne).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@tom98dober wierz lub nie mnie to bardziej dobija. 

Jedyne co mogę zrobić to udostępnić wam to co nadaje się do udostepnienia.

https://docs.google.com/document/d/1gbrc-WGh-SeGvlAOBC_xkBSxLZD-BGl9IUS1TuDAgs4/edit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

100% facehoof 

Dobrze by było zreaktywowac fica (całego)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy już jest coś wiadomo ,o wyjściu VIII rozdziału, bo nie dawno skończyłem czytać 2 raz i mam mały niedosyt :awesome:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie oficjalnie wiem od maxy'iego że nie będzie kontynuacji pracy wspólnej :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie oficjalnie wiem od maxy'iego że nie będzie kontynuacji pracy wspólnej :(

Szkoda naprawdę jak już tak mnie wciągnęło to trudno się pogodzić z myślą że nie będzie więcej, ale rozumiem że Maxy ma teraz pewnie więcej ważniejszych spraw na głowie

Ale jakbyś miał czas i zastanawiał się nad napisaniem to wierz że jestem za i byś ucieszył mnie ogromnie  :yes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawa jest dość prosta do wyjaśnienia. Nasza grupa się rozpadła. 

Z Rogerem straciłem zupełnie kontakt.

Thar jest na gg, ale nie ma czasu pisać.

Lazar to pilny studencik który nie ma czasu dla PW, ale całymi dniami siedzi na PBF'ach wraz z Enterem który totalnie porzucił forum.

Ojtam wchodzi tutaj tylko aby zarzucić jakimś statusem.

Beo... z nim nie wiem co jest, ale on już nie chce pisać.

Koniec końców zostałem sam, zarówno jako administrator forum jaki autor pracy wspólnej. 

Obecnie poświęcam 100% uwagi TcbWorld. Może jeśli projekt wypali to te uniwersum odżyje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to dobrze że nadal są chetni ludzie do takich rzeczy :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdybym był złośliwy to napisałbym, że skoro Max z Lazarem sami wrzucają nasze nieskończone projekty  na forum, to mogą równie dobrze sami napisać zakończenie fanfika, ale nie jestem, więc nie napiszę :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale napisałeś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak się uda dokończyć jakimś cudem to czekam choć chyba tracę nadzieję bo jak widzę jest 2016 prawie 2017  ;( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grupa rozwiązała się już dawno temu. Każdy poszedł w swoją stronę. Najbardziej na tym ucierpiała sama strona bo Praca Wspólna była jej gospodarką. 

Dex.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mr.Sun czemu sam czegos nie napiszesz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się P.W. dobrze czytało do pewnego momentu. Było to jedno z pierwszych opowiadań tego rodzaju które mnie zadziwiały w tamtym okresie. Człowiek chłonął po prostu. W pewnym momencie jednak jakość zaczęła spadać z racji braku konkretnego planu fabularnego w mojej ocenie. Ale postacie mają niepowtarzalny charakter - każdy autor z osobna prowadził swoją, wkładając w nią wiele serca, dlatego jak na pracę amatorską udało się uniknąć większej sztampy. Gratulacje!

Nie jestem krytykiem literackim bo na to trzeba mieć gadane z każdej dziedziny, tytuł i pieniądze, więc więcej nie potrafię się wypowiedzieć. Tak szybko jak czytałem, tak szybko zapomniałem zarówno część tej pracy jak i niektóre postacie.

Dex. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MaxyBlack ja jestem z okolić Białegostoku i mam takie pytanko kto z was którzy pisali Pracę Wspólną pochodzi z Białego lub w nim mieszka ? tak pytam z ciekawości :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz